Jesteśmy firmą zajmującą się głównie wykończeniami  wnętrz domów i mieszkań, biur i warsztatów. W naszej pracy stawiamy na jak najwyższą jakość wykończenia, często tuszując niedoskonałości i  użytych materiałów. Zajmujemy się również wykonaniem kompleksowych instalacji elektrycznych, grzewczych i sanitarnych, instalacją wkładów kominowych i kominków wraz z dystrybucją powietrza do pomieszczeń.

W naszej historii mamy za sobą budowy domów pod klucz, przebudowy poddaszy, wykonanie adaptacji piwnic, niestandardowe wykończenia wnętrz, kompleksowe ogrzewania podłogowe, instalacje elektryczne i hydrauliczne, kotłownie, kominki,

Pracujemy najwyższej jakości narzędziami.

Używamy profesjonalnych materiałów.

ZAPROJEKTUJ I ZBUDUJ

Wykonujemy wykończenia zgodnie z powierzonymi projektami, jednak najczęściej projekt powstaje na budowie, wtedy pomagamy w doborze i wyborze materiałów, kierujemy klienta do konkretnych sprawdzonych sklepów lub hurtowni gdzie klient może skorzystać z fachowej wiedzy na temat danego produktu, ponieważ nie zawsze drogi materiał jest tym najlepszym.

UKŁADANIE PŁYTEK I MALOWANIE

Pomagamy osobiście w wyborze płytek, bo nie każde płytki spełnią nasze finalne oczekiwania po ułożeniu. Polskie normy wymiarowe dla płytek dopuszczają różnice w wymiarach między tymi samymi partiami do 3 mm! Bardzo wiele zależy od przygotowania podłoża na którym pracujemy. Dotyczy to także doboru farb, np. często producenci nie informują o tym że farba może smużyć i to można doczytać dopiero w karcie technologicznej gdzieś głęboko na stronie producenta….  Korzystając z naszych usług korzystasz z naszej wiedzy i doświadczenia, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze

PRZEBUDOWA I MODERNIZACJA

Zajmujemy się także budową i przebudową budynków mieszkalnych, od etapu wytyczenia budynku na działce aż po wniesienie mebli….. Współpracujemy z geodetami, inżynierami, oraz firmami umożliwiającymi  przeprowadzenie dobrze zorganizowanej przebudowy lub budowy.

Po podjęciu współpracy jesteśmy w stanie pomóc w przygotowaniu formalności związanych z pozwoleniami, uzgodnieniami, mapami, przyłączeniami,

BUDUJEMY Z PASJĄ

Robimy to co lubimy, i zarażamy tym inwestora, bo remont czy budowa to nie tragedia ale nowy początek, zdarzają się czasem potknięcia i problemy i od tego właśnie jesteśmy MY!.  Inwestor często chce pokonać samego siebie i być jednocześnie w pracy i na budowie….. i niestety nie jest to realne, i cierpi inwestor i cierpi wykonawca ponieważ generuje to opóźnienia i nie domówienia, dlatego potrzebny jest ktoś kto to zorganizuje za ciebie i usprawni przepływ informacji, uzgodni, zapyta o rozwiązania o których nawet nie myślałeś a które usprawniają i obniżają koszty późniejszych prac.

JESTEŚMY UCZCIWI I NIEZALEŻNI

Podejmując współpracę z nami otrzymujesz jasną klarowną umowę z określonym zakresem prac, dołączonymi projektami, szkicami, oraz ogólnym cennikiem prac których w umowie nie ma. Podejmując współpracę obydwie strony muszą się obdarzyć zaufaniem czyli ja wierzę w uczciwość inwestora, a inwestor w moją.

We współpracy z nami nie ma niedomówień a, z każdego ustalenia spisujemy notatkę, szkic tak aby współpraca była cały czas przejrzysta. Szanujemy czas inwestora i  jeżeli w trakcie prac napotykamy problem to staramy się go rozwiązać sami a inwestora poinformować dopiero na spotkaniu, to oszczędza czas.

We współpracy z nami nie musisz nam dostarczać materiałów, to znaczy biegać jeździć szukać takiej czy innej śrubki, czy takiego kleju, po prostu nie tracisz na to czasu. Przed podjęciem współpracy określamy szacunkowy przedział cenowy materiałów potrzebnych do wykonania prac i my kupujemy je za ciebie. Oczywiście materiały typu: karnisze, lampy, baterie i elementy ozdobne inwestor wybiera i kupuje sam….

Nie tuszujemy swoich niedoskonałości, inwestor informowany o każdej sytuacji. Przez cały czas prac wykonujemy dokumentację fotograficzną każdego etapu prac, inwestor wie co ma nad sufitem, za stelażem WC i gdzie idzie dany przewód czy rura i czy jest właściwie zaizolowana.

Pomaga to uniknąć wielu niedogodności przy montażu mebli i elementów ozdobnych.

ZAWSZE SIĘ ROZWIJAMY

Staramy się być na bieżąco nowych rozwiązań i technologii  i stosować je tam gdzie ułatwi to prace. Inwestujemy w profesjonalne narzędzia, pracujemy na najlepszych materiałach (które nie zawsze są najdroższe)

REFERENCJE

Zawsze istnieje możliwość obejrzenia wykonanych przez nas prac, lub skontaktowania się z poprzednim inwestorem.